Poznaj nasz zespół specjalistów medycznych w poradni.
Oferujemy kompleksową opiekę zdrowotną, w tym neurologię dorosłych, neurologię dziecięcą, leczenie otyłości, leczenie bólu oraz medycynę estetyczną. Znajdź doświadczonego lekarza, który pomoże Ci zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Odkryj naszą zakładkę „Lekarze” i umów się na wizytę już dziś.
lek. Edyta Pasternak-Bańka
Lekarz, wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
lek. Aleksandra Ostrowska-Czyżewska
Specjalista ds. leczenia otyłości (obesitolog), lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z endokrynologii
lek. specjalista Aleksandra Kużniar-Pałka
neurolog dziecięcy
lek. Beata Łozicka
Lekarz , neurolog w trakcie specjalizacji
lek. Kondrat Krupa
lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, obesitolog
lek. Anastazja Grebień
Lekarz , rezydent w trakcie specjalizacji z psychiatrii, wykonuje zabiegi medycyny estetycznej, dietetyk
Agnieszka Stępień
Ratownik medyczny, studentka V roku psychologii
Anastazja Grebień
Lekarz, wykonuje zabiegi medycyny estetycznej, lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z psychiatrii, dietetyk
Umów wizytę na
Umów wizytę na
Ukończyłam Akademię Medyczną im. I. Miecznikowa w Sankt Petersburgu. W Polsce dyplom nostryfikowałam na Uniwersytecie Medycznym Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, lubię swój zawód, biorę udział w kursach i szkoleniach. Cały czas poszerzam swoją wiedzę nie tylko w psychiatrii, ale również i w dietetyce (posiadam dyplom dietetyka) – zajmuję się problemami związanymi z chorobami jelit, tarczycy i autoimmunologicznymi. Równolegle poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w psychiatrii, ostatnio pogłębiam wiedzę w diagnozowaniu, leczeniu farmakologicznym i terapeutycznym zaburzeń osobowości oraz leczenia otyłości. Staram się patrzeć na pacjenta kompleksowo, z różnych stron.
Posiadam uprawnienia do wypisywania recept lekarskich refundowanych, zaświadczeń i zwolnień lekarskich ZUZ ZLA. Specjalizację odbywam w MSCZ im. Mazurkiewicza w Pruszkowie.
Specjalizuje się w psychiatrii osób dorosłych (depresja, depresja wieku podeszłego, otyłość, PTSD), choroby psychiczne (schizofrenia, CHAD, zaburzenia lękowe), zaburzenia osobowości.
Moje publikacje:
https://odzywianie.hellozdrowie.pl/6-sposobow-jak-nie-przytyc-siedzac-w-domu/#nie-trzymaj-w-domu-slodyczy
Aleksandra Ostrowska-Czyżewska
Specjalista ds. leczenia otyłości, lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z endokrynologii
Umów wizytę na
Umów wizytę na
Ukończyłam z wyróżnieniem kierunek lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W codziennej praktyce stawiam na holistyczne podejście do pacjenta i wybór terapii spersonalizowanej, dostosowanej do potrzeb chorego, zgodnej z aktualną wiedzą medyczną. Dotychczas zdobyte doświadczenie w pracy ambulatoryjnej oraz szpitalnej pozwala mi na szersze spojrzenie na problem otyłości.
Stale poszerzam swoje kompetencje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach endokrynologicznych oraz poświęconych otyłości. Posiadam m.in. certyfikat Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości. Naukowo zajmuje się zaburzeniami gospodarki węglowodanowej oraz wapniowo-fosforanowej. Jestem autorką 8 publikacji medycznych z listy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Edyta Pasternak-Bańka
Lekarz, wykonujący zabiei medycyny estetycznej
Umów wizytę na
Umów wizytę na
Pani doktor jest absolwentką kierunku Lekarsko-Dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Dbając o swój rozwój zawodowy oraz o utrzymanie jak najwyższego poziomu wiedzy medycznej, nieustannie uczestniczy w zaawansowanych szkoleniach, kongresach naukowych i seminariach branżowych – zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Wykonuje pełen zakres zabiegów oferowanych przez współczesną medycynę estetyczną – począwszy od zabiegów regeneracyjnych, takich jak mezoterapia, osocze bogatopłytkowe i fibryna bogatopłytkowa, poprzez procedury iniekcyjne z użyciem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, aż po zabiegi sprzętowe oraz implantację nici liftingujących. Swoją znajomość najnowszych technologii, zaawansowane umiejętności oraz praktyczne doświadczenie przekazuje innym lekarzom jako wykładowca i szkoleniowiec. Medycyna estetyczna to nie tylko jej pasja, ale także misja – odkrywanie delikatności i autentyczności twarzy, przy jednoczesnym zachowaniu efektu odmłodzenia.
Kondrat Krupa
lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, obesitolog ( specjalista ds leczenia otyłości)
Umów wizytę na
Umów wizytę na
Ukończyłem studia na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie powstało moje zainteresowanie medycyną estetyczną.
Od kilku lat opiekując się Pacjentami w podstawowej opiece medycznej zauważyłem, że dużym problemem i przyczyną wielu chorób jest nadmierna masa ciała oraz to, że większość lekarzy pomija to schorzenie. Efektem tego jest moja certyfikacja przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością i Polskie Towarzystwo Leczenia Otyłości dzięki czemu mogłem pogłębić swoją wiedzę na temat leczenia otyłości.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości, aby skutecznie leczyć i wspierać moich Pacjentów.
Praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej zdobywałem i zdobywam podczas szkoleń i kursów w renomowanych klinikach medycyny estetycznej w całej Polsce oraz Centrach Szkoleniowych. Ukończyłem miedzy innymi szkolenie w zakresie zabiegów korekcji twarzy, zaawansowanych technik iniekcyjnych, innowacyjnych technik zabiegowych, aminokwasowej terapii zastępczej oraz bezpieczeństwa zabiegów medycyny estetycznej.
Uwielbiam rozwijać się zawodowo, a praca lekarza to moje hobby i pasja.
Aleksandra Kużniar-Pałka
neurolog dziecięcy, lekarz specjalista
Umów wizytę na
Umów wizytę na
Neurolog dziecięcy z zamiłowania i powołania. Kierunek lekarski ukończyłam na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na początku swojej przygody z medycyną angażowałam się w liczne wolontariaty, które pozwoliły mi zdobyć wiele cennych doświadczeń. Opiekowałam się niepełnosprawnymi dziećmi w ośrodku pomocy w Tallinie, odbywałam wolontariat w Szpitalu Narutowicza w Krakowie, w Stowarzyszeniu EVPIT (Estonian Mentally Disabled People Support), a także w Krajowym Towarzystwie Autyzmu w Oddziale w Krakowie, gdzie opiekowałam się dziećmi z ASD. Ponadto, angażowałam się w wolontariat w Stowarzyszeniu Ożarowska (opieka nad dorosłymi osobami z mózgowym porażeniem dziecięcym podczas turnusu rehabilitacyjnego oraz imprez integracyjnych) oraz w Stowarzyszeniu Birmingham PHAB Camps podczas cyklicznie organizowanych wyjazdów dla dzieci z niepełnosprawnościami na terenie UK.
W trakcie studiów byłam członkiem Studenckiego Koła Naukowego Neurologii Dziecięcej przy oddziale Neurologii Dziecięcej i Pediatrii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym w Warszawie oraz członkiem Studenckiego Koła Naukowego NEKON przy oddziale Neurologii w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim. Moje doświadczenie wzbogacała praca jako lekarz POZ dla dzieci, staż podyplomowy w Szpitalu Powiatowym w Wołominie oraz praktyki wakacyjne. Obecnie jestem rezydentką w Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka, gdzie w 2015 roku rozpoczęłam specjalizację z neurologii dziecięcej.
Jestem w trakcie kursu z zakresu elektroencefalografii oraz aktywnie uczestniczę w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu neurologii, pediatrii i chorób metabolicznych. Prywatnie interesuję się pediatrią, neurologią oraz współczesnymi osiągnięciami naukowymi w dziedzinie medycyny. W wolnym czasie pasjonuję się wspinaczką skałkową i turystyką górską.
Każdego małego pacjenta traktuję priorytetowo. Dzięki mojemu szerokiemu doświadczeniu i licznym kompetencjom jestem w stanie skutecznie pomagać i diagnozować. Najbardziej wymagającymi pacjentami są dla mnie najmłodsi. Z przyjemnością podejmuję kolejne wyzwania zawodowe, aby zarówno dzieci, jak i ich rodzice byli zadowoleni z opieki, którą im oferuję.
Agnieszka Stępień
Ratownik medyczny, studentka V roku psychologii, trener TUS, medycyna estetyczna
Umów wizytę na
Jestem studentką piątego roku psychologii, która łączy swoją pasję do nauki z praktycznym doświadczeniem w medycynie ratunkowej. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako ratowniczka medyczna, a także specjalizuję się w medycynie estetycznej, co pozwala mi holistycznie podchodzić do zdrowia i dobrego samopoczucia moich pacjentów. Jestem również certyfikowaną trenerką Treningu Umiejętności Społecznych (TUS), co umożliwia mi skuteczne wsparcie osób w rozwijaniu kluczowych kompetencji interpersonalnych.
Od października planuję poszerzyć swoje kompetencje i rozpocząć studia z Psychotraumatologii, aby jeszcze lepiej pomagać osobom doświadczającym traumy.
Moje duże poczucie humoru jest nieocenionym atutem w pracy, pozwalającym pacjentom czuć się swobodnie i komfortowo, co jest kluczowe w procesie terapeutycznym. Dążę do tego, aby w mojej obecności pacjenci mogli chociaż na chwilę zapomnieć o swoich problemach zdrowotnych i poczuć ulgę.
Moje doświadczenie zawodowe wzbogaciły również dwumiesięczne praktyki w Areszcie Śledczym w Warszawie Służewcu, gdzie miałam okazję pracować w wymagających warunkach, co jeszcze bardziej ukształtowało moje umiejętności i empatię wobec osób znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych.
Dzięki połączeniu solidnej wiedzy teoretycznej, praktycznego doświadczenia oraz wyjątkowych umiejętności interpersonalnych, jestem gotowa, by skutecznie wspierać i pomagać moim pacjentom w różnych aspektach ich życia.
Beata Łozicka
Lekarz, neurolog w trakcie specjalizacji
Umów wizytę na
Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny w 1994 r. i obecnie jestem lekarzem – rezydentem neurologii w trakcie specjalizacji w Klinice Neurologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Jestem aktualnie na 4 roku specjalizacji. Moja ścieżka zawodowa była bardzo zróżnicowana, ale równocześnie bogata w wiedzę naukowo-farmaceutyczną. Po ukończeniu stażu podyplomowego w 1995 r., pracowałam jako przedstawiciel medyczny i monitor badań klinicznych w firmach operujących w branży farmaceutycznej. Następnie powróciłam do pracy w wyuczonym zawodzie i rozpoczęłam specjalizację z neurologii. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym na oddziale neurologii, w poradniach prywatnych oraz publicznych placówkach ochrony zdrowia. Pracowałam również jako lekarz medycyny paliatywnej w Archidiecezjalnym Zespole Domowej Opieki Paliatywnej. Pracowałam również stacjonarnie i wyjazdowo jako lekarz kwalifikujący pacjentów do pobrań krwi. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc m.in. w różnych konferencjach krajowych. W strefie moich zainteresowań znajduje się m.in. leczenie bólu, padaczki, migreny, akupunktura, zaburzenia snu, prowadzenie terapii CBD i THC.
Posiadam certyfikaty ukończenia kursów:
- kurs medycyny paliatywnej, wymagany przez ustawę o opiece paliatywnej,
- kurs akupunktury prowadzony przez Polskie Towarzystwo Akupunktury, 04.2020–05.2021,
- kurs leczenia migreny botoksem, ukończony w 2023 r.